دانلود تحقیق مقدمه ای بر امنیت شبکه 15ص-50447373

شما بازدید کنند محترم میتوانید با هزینه ی اندکی فایل (مقدمه ای بر امنیت شبکه 15ص) را تهیه فرمایید. قسمتی از متن : 2 مقدمه ای بر امنیت شبکه چکیده : امنیت شبکه یک موضوع پیچیده است که از نظر تاریخی فقط توسط افراد با تجربه و آنهایی که آموزش کافی دیددانلود تحقیق مقدمه ای بر امنیت شبکه 15ص|50447584|rain-water|دانلود,تحقیق,مقدمه,ایبر,امنیت,شبکه,15ص
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان دانلود تحقیق مقدمه ای بر امنیت شبکه 15ص را مشاهده می نمایید.

شما بازدید کنند محترم میتوانید با هزینه ی اندکی فایل (مقدمه ای بر امنیت شبکه 15ص) را تهیه فرمایید.

قسمتی از متن :‏2


‏مقدمه ای بر امنیت شبکه


‏چکیده :


‏ امنیت شبکه یک موضوع پیچیده است که از نظر تاریخی فقط توسط افراد با تجربه و آنهایی که آموزش کافی دیده اند مورد توجه قرار می گیرد. با اینحال ، همچنان که افراد بیشتری به شبکه متصل میشوند ، تعداد افرادی که بایستی اصول امنیت را در دنیای شبکه شده بدانند ، نیز افزایش می یابد. این مقاله بر اساس ماربری کامپیوتر و مدیریت سیستمهای اطلاعاتی که در خاطرم بوده است نوشته شده است و مفاهیم مورد نیاز برای آشنا شدن با بازار و خطرات و نحوه مواجه شدن با آنها را توضیح می دهد.


‏مدیریت ریسک: بازی امنیتی


‏این بسیار مهم است که دانسته شود که در بحث امنیت ، یک فرد به آسانی نمی تواند بگوید که " بهترین فایروال کدام است؟"


‏در این رابطه دو مطلب وجود دارد : امنیت مطلق و دسترسی مطلق.


‏بهترین راه برای بدست آوردن یک امنیت مطلق برای ماشین این است که آنرا از شبکه و برق جدا کرده آنرا درون یک جای امن قرار داده و آنرا به کف اقیانوس بفرستیم. متاسفانه ،در اینحالت از ماشین نمی توان استفاده کرد. یک ماشین با دسترسی مطلق برای استفاده بسیار راحت است : این ماشین به آسانی در جایی قرار می گیرد ، و بدون هیچ پرسشی ، تاییدی ، کدرمزی یا هر مکانیسم دیگری ، می توانید هر چه را که می خواهید از او بخواهید. متاسفانه ،این حالت امکان پذیر نیست یا اینکه اینترنت یک همسایه بد است و در صورتی که یک آدم احمق و کله خراب به کامپیوتر فرمان کاری همانند خراب کردن خوش را بدهد ،مدت طولانی این سیستم پایدار نمی ماند.


‏2


‏این وضعیت با زندگی روزمره ما فرقی ندارد. ما مرتباً تصمیماتی را در مورد اینکه چه ریسکی را قبول کنیم ، اتخاذ میکنیم . وقتی که ما درون خودرو نشسته و به محل کار می رویم ، برخی مخاطرات وجود دارند که می توانند اتفاق بیفتند ،این احتمال وجود دارد برخی چیزها به طور کامل از کنترل خارج شده و باعث شود که ما در بخشی از تصادفی که در بزرگراه اتفاق افتاده قرار بگیریم. زمانیکه ما وارد یک هواپیما می شویم مقداری خطر را به قیمت آسایش و راحتی، پذیرفته ایم . با اینحال برخی از مردم یک تصویر خیالی از یک ریسک قابل قبول دارند و در بیشتر موارد آنرا نمی پذیرند. اگر من در طبقه بالا باشم و بخواهم سرکار بروم خودم را از پنجره پرت نمی کنم . بله ، اینکار بسیار راحت است اما خطر آسیب دیدگی بخاطر این راحتی وجود دارد.


‏هر سازمانی نیاز دارد تا برای خودش تصمیم بگیرد که بین امنیت کامل و دسترسی کامل برای خود موقعیتی را در نظر بگیرد. یک خط مشی برای بکارگیری مطالب لازم است و آنگاه مشخص شود که چگونه دستورات را اجرا کرد. هر چیزی که به نام امنیت انجام گیرد بایستی در چارچوب این قانون باشد.


‏انواع و منابع تهدیدهای شبکه:


‏در حال حاضر ما آنقدر اطلاعات در زمینه شبکه گذاری داریم که می توانیم وارد جنبه های امنیتی آن شویم. اول از همه ما وارد انواع تهدیدهایی که شبکه با آنها مواجه است می شویم و آنگاه برخی از کارهایی که می توان برای حفاظت از خود در مقابل آنها انجام دهیم ،توضیح می دهیم.


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :
توجه فرمایید بدلیل تهیه ی تصویر با نرم افزار های خارجی متن نمایش داده شده در تصاویر ممکن است دارای اشکالاتی در نمایش برخی حروف باشد که در فایل اصلی بدون مشکل استمطالب دیگر:
🔑دانلود کامل طراحی فنی فایل اتوکد ساختمان چند طبقه🔑طرح توجیهی خدمات مكانیزاسیون كشاورزی (به مساحت 1500 هكتار)🔑دانلود فایل کامل درمانگاه درس طراحی فنی ساختمان رشته معماری🔑طرح توجیهی خدمات مكانیزاسیون كشاورزی (به مساحت 2500 هكتار)🔑طرح توجیهی خدمات مكانیزاسیون كشاورزی (به مساحت 4000 هكتار)🔑طرح توجیهی مركز رادیو تراپی درمان سرطان با پرتو ایكس وگاما🔑طرح توجیهی خدمات رایانه ای ومشاوره مدیریت با ظرفیت 43 برنامه در سال🔑طرح توجیهی خدمات تبلیغاتی، چاپی و ساخت تابلوهای فلکسی🔑طرح توجیه فنی و اقتصادی خرید دستگاهها و تجهیزات مورد نیاز جهت حفاری و اکتشاف🔑طرح توجیهی طراحی نرم افزار وصفحات وب🔑طرح توجیهی و خدماتی🔑موتور الکتریکی🔑تحقیق مسمومیت غذایی🔑پاورپوینت تئوری حسابداری (مفروضات بنیادی، اصول و مفاهیم حسابداری)🔑پاورپوینت تئوری نوین مدیریت كیفیت جامع در بخش دولتی ایران🔑پاورپوینت تاریخ (1) ایران و جهان باستان🔑پاورپوینت تجزیه و تحلیل صنعت دارو🔑پاورپوینت تحقیقات زیست پزشکی🔑پاورپوینت تست های كلیوی🔑پاورپوینت تصفیه فاضلاب و توضیحات مربوط به آن🔑پاورپوینت تعیین اسلامپ بتن (گزارش كار آزمایشگاه تكنولوژی بتن)🔑پاورپوینت تغذیه و بیماریهای قلبی عروقی🔑پاورپوینت تمدن سازی دینی و سبک زندگی (راهبرد تولید سیستمهای زندگی براساس نگرش اسلام)🔑پاورپوینت توسعه (اقتصاد، اجتماعی، فرهنگی)🔑پاورپوینت توسعه مبتنی بر جنبه